Konsultacje i diagnoza stanu energetycznego Istoty, który może wskazywać na blokady, zaburzenia, uzależnienia, klątwy, opętania, podłączenia do pola i wiele innych zagrożeń energetycznych, które mają ogromny wpływ na funkcjonowanie jednostki/istoty, nie tylko w polu duchowym i energetycznym, ale też fizycznym. Wszystkie te doświadczenia mogą przejawiać się w sposób ograniczający nasze możliwości funkcjonowania w zdrowiu, wszelkiej obfitości i w prawdzie ze sobą.

Co oznacza, że będąc pod wpływem destrukcyjnych wibracji i energii przejawiającej się jako informacja w polu istoty, możemy mieć problemy lub ograniczenia w sferze zawodowej, zawiązkach, rodzinie, finansowej, zdrowotnej jak i w oddaleniu od własnego celu, swoich pasji, sensu życia.

Uzdrowieniem tych problemów jest praca na świadomych poziomach naszego istnienia w czasie teraźniejszym, przeszłym i przyszłym.

Uwolnienie od nisko wibracyjnych energii, bytów, czy innych istot podłączonych pod nasze ciało fizyczne czy energetyczne i odzyskanie wolności we wszystkich przejawach naszego istnienia, przez uświadomienie sobie niższych aspektów wibracji, energii i emocji, może przejawić się całkowicie w zmianie naszego funkcjonowania fizycznego, duchowego i świadomościowego.

Konsultacje i prace związane z uzdrowieniem, rozpakowaniem i konfiguracją pola danej osoby, przeprowadzam na poziomach świadomych, dotykając różnych aspektów istoty z włączeniem dźwiękoterapii i biologii totalnej.

Dla osób, które dzieli duża odległość od mojego gabinetu, lub brak możliwości dojazdu, udzielam konsultacji zdalnie. Przeprowadzając sesje np. telefonicznie.

W trakcie sesji, zostają uruchomione procesy uzdrowienia i rozpakowywania się nisko wibracyjnych programów czy blokad, które wymagają czasu. Umożliwiam również kilku dniową pracę zdalną z osobą po sesji w celu pogłębiania procesu i rozpakowywaniu głębszych blokad i transformacji.

Zapraszam do kontaktu.