Zajmuję się naturo-terapią szeroko rozumianą i rozwojem duchowym.

Jestem instruktorem malarstwa intuicyjnego, gram na misach i gongach tybetańskich, jestem terapeutą dźwiękiem oraz zajmuję się uzdrawianiem poprzez Totalną Biologię. W swej pracy korzystam też z kamertonów oraz wielu technik i sposobów uzdrawiania energetycznego.

Prowadzę warsztaty malarstwa intuicyjnego, autorską metodą pt. „Praca z przestrzenia swojej duszy z malarstwem intuicyjnym i dźwiękiem”.

Aktualnie prowadzę również regularne zajęcia z malarstwa intuicyjnego dla dzieci i młodzieży z włączeniem elementów dzwiękoterapii z użyciem gongów, mis, instrumentów etnicznych oraz kamertonów.

Organizuję i prowadzę relaksacje z dźwiękiem, które działają na poziomie komórkowym i mają bardzo duży wpływ na organizm fizyczny i energetykę. Spotkania są dedykowane są dla osób, które chcą zmienić swoje życie, poprawić jego jakość i podążać w kierunku zmiany świadomości.

Prowadzę zajęcia z dźwiękoterapii dla osób niepełnosprawnych.

Bardzo ważnym elementem mojej działalności jest Totalna Biologia- diagnostyka i praca nad przyczynami chorób. Odnalezienie początku, zanim choroba na dobre zaczęła manifestować się w organizmie i dawać sygnały. Jest to nauka koncentrująca się na uzdrowieniu przyczyn choroby a nie jej skutków.

Kierunek jaki obrałam w swych działaniach jest również moim kierunkiem rozwoju i zmiany świadomości, czego efekty dostrzegam w ostatnich latach pracy w postaci zwiększonego odczuwania energii, otwarcie pola widzenia i wiedzeni. Praca jaką wykonuję, to również krok milowy wykonany dla mnie samej.

„Jestem, ponieważ jesteśmy” - moja działalność oparta jest na poszanowaniu Praw Wszechświata i każdej Istoty a każdy kolejny dzień jest nowym ważnym doświadczeniem i lekcją, które coraz świadomie odczytuję, ponieważ nic nie dzieje się przez „przypadek”.

Joanna Idczak

Resized_20181020_112110