Zapraszam na nocną kąpiel w dźwiękach. 6 października 2023.

Dźwiękoterapia, nie tylko relaksująca. 😊

W moim wydaniu, to zawsze głęboka praca z energią, czyli odblokowanie, udrożnienie, oczyszczenie, uruchomienie przepływów. Rozpuszczenie i uwolnienie emocji i informacji zalegającej w polu energii, która wpływa negatywnie na całe ciało i funkcjonowanie w otaczającej rzeczywistości. I na koniec skonfigurowanie energii duchowej z ciałem.  Jednym słowem transformacja. Oczywiście zależna od wielu czynników. Ale podstawowym to gotowość, zgoda na zmiany i zaufanie.

Zapraszam na głębokie przeżycie i zanurzenie się w głębie dźwięków mis, misy kręgosłupowej w delikatnej otoczce dźwięku gongu.

Joanna Idczak 691415812, kontakt@harmonicca.pl


Zapraszam 20 kwietnia 2023, godzina 18.00 - 19.00

Koszt: 80 zł od osoby.

Zadzwoń i zarezerwuj sobie miejsce. Na sesję, weź ze sobą karimatę, poduszkę i koc. Przybądź 10 minut przed czasem.

Zapraszam serdecznie.


Po szczegóły zapraszam do kontaktu telefonicznego.


Zapraszam na zajęcia dla dzieci i młodzieży:

W każdą środę od godziny 16 do 19, w Klubie Słońce w Radwanicach odbywają się zajęcia z malarstwa intuicyjnego i zajęcia plastyczne.

Zapraszam wszystkie dzieci lubiące malować i wykonywać ciekawe prace plastyczne, bez względu na swoje zdolności artystyczne. Na zajęciach uruchamiamy pomysły i kreację plastyczną. Malujemy farbami akrylowymi artystycznymi, najczęściej na podobraziach bawełnianych lub na drewnie. Poruszamy ciekawe tematy a później, uruchamiając swoją artystyczną, abstrakcyjną kreację, przenosimy je na płótno. Efekty są dla nas bardzo zaskakujące i często okazuje się, że jesteśmy w stanie bez specjalnego planu namalować piękny obraz. Uczymy się także malować obrazy kropkami, metodą aborygenów. W trakcie takiej pracy doświadczamy głębokiego wyciszenia, gdzie każda postawiona kropka jest kolejnym krokiem do skupienia się na swoim wnętrzu. Takiej naturalnej ciszy, jaka powstaje w trakcie naszych prac z kropkami, trudno znaleźć w szkolnych ławach. Malujemy również prace zbiorowe, gdzie na ogromnych podobraziach, każdy znajdzie dla siebie miejsce i przestrzeń do wymalowania swoich pomysłów.  A wszystko to w poczuciu jedności, połączenia z grupą, odpowiedzialności za siebie i za innych, akceptacji i dobrej zabawy.

Pierwsza grupa: zajęcia odbywają się od 17.00 do 18.30 - wiek dzieci: 6,7,8 i 9 lat

Druga grupa: zajęcia odbywają się od 18.30 do 20.00 - wiek dzieci: 9,10... 18 mln

Koszt zajęć: 140 zł od osoby za miesiąc.

Zapraszam do kontaktu. Ilość miejsc jest ograniczona.


Joanna Idczak 691415812, kontakt@harmonicca.pl