Zapraszam na warsztaty:

Serdecznie zapraszam na warsztaty malowania intuicyjnego, które odbędą się 25 i 26 września we Wrocławiu, Kamieńskiego 10b. W trakcie zajęć będziemy uruchamiać procesy związane z wewnętrzną intuicją, będziemy budzić naszą wewnętrzną i często uśpioną kreację. Będziemy również dotykać przestrzeni nie nazwanych, które czekają aby zostać rozpoznane. Będą to dwa dni bardzo głębokiej pracy z kolorowymi farbami, płótnem i to nie jednym, narzędziami, które użyte właściwie, stworzą piękne efekty. I oczywiście będzie to czas bycia bardzo głęboko w sobie, doświadczania siebie samego poprzez intuicyjne obrazy, które będą powstawały w trakcie naszej wspólnej kreacji.

Koszt 1300 zł od osoby.

Zapraszamy do kontaktu i zapisów:

Joanna Idczak; kontakt@harmonicca.pl ; tel.: 691 415 812


Zapraszam na warsztaty:

Czwartkowe warsztaty malarstwa intuicyjnego.

Odbywają się w każdy czwartek w Stowarzyszeniu "Żyć Inaczej" Wrocław ul. Kamieńskiego 10b, w godzinach od 18-20.

Zajęcia mają na celu uruchomienie wewnętrznej kreacji i pomysłu na własną twórczość. Otwierają pokłady wewnętrznej wyobraźni, które często są schowane na dnie naszej duszy i zapomniane. Uczą odwagi w podejmowaniu decyzji i pozwalają obudzić wewnętrzne intuicyjne prowadzenie siebie samego, nie tylko w kreacji artystycznej, ale też w tworzeniu i realizacji siebie wraz z budowaną rzeczywistością.

W trakcie warsztatów wymalowujemy abstrakcyjne formy, rzeczywistości, którą budujemy w oparciu o nasze doświadczenia i nieświadomie ukrywamy przed rozpoznaniem. Dotykając ciekawych tematów, takich jak: "namaluj swoją przestrzeń" , "jak wygląda twoja akceptacja", czy "namaluj świadomość miłości" i wiele innych, jesteśmy w stanie wydobyć na zewnątrz, z głębi siebie samego, prawdę o sobie i rzeczywistości którą wykreowaliśmy. A która, bardzo często różni się od obrazu, który w nieświadomości tworzymy.

Są to warsztaty dla odważnych, ciekawych i chcących uwolnić się od utartych dogmatów i przekonań. Również dla osób, które nie mają zdolności artystycznych, ale chciałyby malować ciekawe obrazy. Zdolności i wiedza na temat malarstwa nie mają tutaj znaczenia.

Na zajęciach malujemy na podobraziach lub drewnie, farbami artystycznymi, akrylowymi. Gwarantujemy dostęp do różnorodnych materiałów typu: wszelkiej maści i koloru, farby akrylowe i ozdobne, płótna bawełniane o różnej wielkości, różnoraką ilość narzędzi potrzebnych do wykonania pracy. Ponadto w trakcie warsztatu, dla chętnych relaks dźwiękowy i pomoc w wejściu w głąb samego siebie.

Jednorazowy koszt zajęć to:

150 zł/ osoby - gwarantujemy wszystkie narzędzia + materiały+ farby + podkłady (drewno, płótno)

Zapraszamy do kontaktu i zapisów:

Joanna Idczak; kontakt@harmonicca.pl ; tel.: 691 415 812

Beata Sypniewska; zycinaczej@zycinaczej.or.pl ; tel.: 601 076 501

Zapraszam.


Zapraszam na zajęcia dla dzieci i młodzieży:

W każdą środę od godziny 16 do 18, w Klubie Słońce w Radwanicach odbywają się zajęcia z malarstwa intuicyjnego.

Zapraszam wszystkie dzieci lubiące malować, bez względu na swoje zdolności artystyczne. Na zajęciach uruchamiamy pomysły i kreację plastyczną. Malujemy farbami akrylowymi artystycznymi, najczęściej na podobraziach bawełnianych lub na drewnie. Poruszamy ciekawe tematy a później, uruchamiając swoją artystyczną, abstrakcyjną kreację, przenosimy je na płótno. Efekty są dla nas bardzo zaskakujące i często okazuje się, że jesteśmy w stanie bez specjalnego planu namalować piękny obraz. Uczymy się także malować obrazy kropkami, metodą aborygenów. W trakcie takiej pracy doświadczamy głębokiego wyciszenia, gdzie każda postawiona kropka jest kolejnym krokiem do skupienia się na swoim wnętrzu. Takiej naturalnej ciszy, jaka powstaje w trakcie naszych prac z kropkami, trudno znaleźć w szkolnych ławach. Malujemy również prace zbiorowe, gdzie na ogromnych podobraziach, każdy znajdzie dla siebie miejsce i przestrzeń do wymalowania swoich pomysłów. A wszystko to w poczuciu jedności, połączenia z grupą, odpowiedzialności za siebie i za innych, akceptacji i dobrej zabawy.

Zapraszam do kontaktu. Ilość miejsc jest ograniczona.


Zapraszam na zajęcia dla dzieci i młodzieży:

Zapraszam dzieci od lat 6 i młodzież na zajęcia do Stowarzyszenia "Żyć Inaczej" we Wrocławiu na ul. Kamieńskiego 10b.

Spotkania odbywają się w poniedziałek od godziny 14-17 i we wtorek od godziny 15 do 18. Godziny zajęć są w trakcie ustaleń, ponieważ jest to uzależnione od planu szkolnego chętnych.

Na zajęciach poza malarstwem intuicyjnym, aborygeńskimi kropkami i dźwiękami, tworzymy także rękodzieła dziewiarskie. Uczymy się wyszywać, haftować i szydełkować. Z nici i materiału, lub włóczki powstają obrazki malowane inaczej.

Zapraszam serdecznie chętne dzieci na zajęcia.


Joanna Idczak 691415812, kontakt@harmonicca.pl