W każdy czwartek od godziny 17.30 zapraszam do Słonecznej Pracowni Terapii Naturalnych na wspólne malowanie.

Na zajęciach będziemy tworzyć obrazy metodą intuicyjną. Oznacza to, że będziemy uruchamiać procesy wewnętrznej kreacji, zrozumienia i rozpoznania intuicji, która nas prowadzi przez większość naszego życia, często w dużym nieuświadomieniu. Będziemy rozpoznawać i wymalowywać swoje odczucia, emocje, uczucia, marzenia, wyobrażenia, będziemy wymalowywać prawdę i to co tą prawdą nie jest, o nas samych i o świecie, który nas otacza. I wreszcie, będziemy dobrze się bawić, używając farb, pędzli, podobrazi, rąk i wszystkiego co nam będzie potrzebne, aby powstał obraz. Nie tyle co piękny.... Ale taki , który będzie przez nas przepracowany, w 100 procentach zaakceptowany, taki, który będzie z nami pracował, wzmacniał naszą przestrzeń i nas samych, prowokując do zmian i transformacji.

Pracę z malowaniem intuicyjnym, traktuję jako terapię z podświadomością. Tak zwaną arte-terapię kreatywną.  Po zajęciach, często osoby uczestniczące w takim procesie, odczuwają wewnętrzny spokój, spełnienie lub dopełnienie, czegoś, co nie zostało nazwane słowami. Zmienia się wewnętrzne postrzeganie siebie w rzeczywistości, którą sobie tworzymy,  i zmienia się sama rzeczywistość. Często zdarza się , że uruchamiają się wewnętrzne procesy kreacji, która została wyparta. Tworzenie rzeczywistości dopasowującej się do zewnętrznych potrzeb, zaczyna się zmieniać. Coraz częściej udaje nam się stanąć za sobą i za prawdziwymi swoimi potrzebami, które zaczynamy realizować. I wcale nie musi się przejawiać to poprzez malowanie. Równie piękne i właściwe będzie kreowanie siebie w każdej dziedzinie życia, kiedy będzie spójne z naszą/moją prawdą o mnie i tym kim jestem i w jaki sposób chcę przejawiać się w otaczającym nas świecie.

Gwarantuję wszelkie materiały plastyczne i artystyczne, potrzebne do wymalowania obrazu. Wsparcie merytoryczne, gdyż od wielu lat pracuję bardzo intensywnie z dziećmi i dorosłymi, używając metody malowania intuicyjnego.  Każdy wymalowany obraz, uczestnik zabiera ze sobą.

Zapraszam do kontaktu i zapisów. Ilość miejsc jest ograniczona.

Koszt to 70 zł od osoby. Czas przeznaczony na zajęcia to 2 godziny.

Miejsce: Słoneczna Pracownia Terapii Naturalnych 55-003 Wojnowice , Główna 35.


Zapraszam na nocną kąpiel w dźwiękach. 15 maj 2024 r.

Gramy od godziny 22 do 6 rano. Obowiązują zapisy. Koszt: 500 zł od osoby. Przybądź 15 minut wcześniej, po to, aby przygotować sobie przestrzeń. Weź ze sobą poduszkę, ciepły koc lub śpiwór, obuwie zmienne. Ubierz się wygodnie. Na miejscu posiadamy wygodne materace.

Rano, znajdziemy czas na spokojne dobudzanie, rozmowy, poranną kawę i wspólne śniadanie. Mile widziane produkty do wspólnego posiłku.

Zapraszam na potężną dawkę dźwięków nie tylko gongów i mis, ale różnych instrumentów relaksacyjnych. Na przepływ potężnej wibracji, energii i uruchomienie świadomości. Zapraszam na bardzo głębokie spotkanie ze samym sobą. Ze swoimi emocjami, przekonaniami i iluzjami.... brzmi jak wyzwanie:) Ale w rzeczywistości jest środkiem dojścia do celu, którym jest prawda o sobie. Najbardziej naturalny impuls, uwolniony od wszystkiego czym nie jesteś. I właśnie dźwięki gongów, ich wibracja i nie rozpoznawalne tony, wesprą Cię w tym procesie. Stan ten i proces, jaki zostanie uruchomiony podczas tej cało nocnej sesji, będzie utrzymywał się w ciele do kilku tygodni. Będzie ogromnym wsparciem do przemiany, jaka zajdzie w Twojej przestrzeni duchowej i w końcu też i fizycznej. Zapraszam.

Joanna  


Dźwiękoterapia, nie tylko relaksująca. 😊

W moim wydaniu, to zawsze głęboka praca z energią, czyli odblokowanie, udrożnienie, oczyszczenie, uruchomienie przepływów. Rozpuszczenie i uwolnienie emocji i informacji zalegającej w polu energii, która wpływa negatywnie na całe ciało i funkcjonowanie w otaczającej rzeczywistości. I na koniec skonfigurowanie energii duchowej z ciałem.  Jednym słowem transformacja. Oczywiście zależna od wielu czynników. Ale podstawowym to gotowość, zgoda na zmiany i zaufanie.

Zapraszam na głębokie przeżycie i zanurzenie się w głębie dźwięków mis, misy kręgosłupowej w delikatnej otoczce dźwięku gongu.

Joanna Idczak 691415812, kontakt@harmonicca.pl


Zapraszam......... 2023, godzina 18.00 - 19.00

Koszt: 80 zł od osoby.

Zadzwoń i zarezerwuj sobie miejsce. Na sesję, weź ze sobą , poduszkę i koc. Przybądź 10 minut przed czasem.

Zapraszam serdecznie.Zapraszam na zajęcia dla dzieci i młodzieży:

W każdą środę od godziny 16 do 19, w Klubie Słońce w Radwanicach odbywają się zajęcia z malarstwa intuicyjnego i zajęcia plastyczne.

Zapraszam wszystkie dzieci lubiące malować i wykonywać ciekawe prace plastyczne, bez względu na swoje zdolności artystyczne. Na zajęciach uruchamiamy pomysły i kreację plastyczną. Malujemy farbami akrylowymi artystycznymi, najczęściej na podobraziach bawełnianych lub na drewnie. Poruszamy ciekawe tematy a później, uruchamiając swoją artystyczną, abstrakcyjną kreację, przenosimy je na płótno. Efekty są dla nas bardzo zaskakujące i często okazuje się, że jesteśmy w stanie bez specjalnego planu namalować piękny obraz. Uczymy się także malować obrazy kropkami, metodą aborygenów. W trakcie takiej pracy doświadczamy głębokiego wyciszenia, gdzie każda postawiona kropka jest kolejnym krokiem do skupienia się na swoim wnętrzu. Takiej naturalnej ciszy, jaka powstaje w trakcie naszych prac z kropkami, trudno znaleźć w szkolnych ławach. Malujemy również prace zbiorowe, gdzie na ogromnych podobraziach, każdy znajdzie dla siebie miejsce i przestrzeń do wymalowania swoich pomysłów.  A wszystko to w poczuciu jedności, połączenia z grupą, odpowiedzialności za siebie i za innych, akceptacji i dobrej zabawy.

Pierwsza grupa: zajęcia odbywają się od 16.00 do 17.30 - wiek dzieci: 6,7,8 i 9 lat

Druga grupa: zajęcia odbywają się od 17.30 do 19.00 - wiek dzieci: 9,10... 18 lat

Koszt zajęć: 140 zł od osoby za miesiąc.

Zapraszam do kontaktu. Ilość miejsc jest ograniczona.


Joanna Idczak 691415812, kontakt@harmonicca.pl