Zapraszam na wydarzenie:

Warsztaty malowania intuicyjnego - 26 i 27 czerwca 2020 r.

Zapraszamy serdecznie na warsztaty uruchamiania procesów intuicyjnych z malarstwem i dźwiękami gongów. W trakcie których będziemy odkrywać drogę do głębi naszego wszechistnienia, korzystając z prostych narzędzi jakimi są farby, pędzle, podobrazia i dźwięk.    

Malarstwo intuicyjne jest twórczością uwalniającą od wszelkich ograniczeń, kreacją spoza umysłu, z czystej przestrzeni serca i intuicji.

Może być kierunkiem samorozwoju i odkrywania swojej duszy.  Ma oddziaływanie uzdrawiające, ponieważ powoduje wzrost świadomości oraz rozbudza kreację. Otwiera nas na inne przestrzenie i daje głębokie wglądy. Jest drogą do poznania siebie jako Istoty, oraz zrozumienia tego na co poszukujemy odpowiedzi.

W trakcie warsztatu będziemy prostymi sposobami, uczyć się doświadczać swojej wewnętrznej intuicji. Będziemy uruchamiać procesy, które pomogą nam odkryć naszą kreatywność i świadomość. Wyruszymy w podróż do przestrzeni duszy i dotkniemy czystego stanu pierwotnej jakości nas samych.

Procesy, których będziemy dotykać i uruchamiać, stworzą fundament i podwaliny do kreatywnego korzystania ze sztuki malarstwa intuicyjnego.

Warsztaty dedykowane są dla każdego, bez względu na zdolności artystyczne lub ich brak, kto poczuje gotowość by wyruszyć w podróż.

Godziny rozpoczęcia warsztatów do uzgodnienia.

Koszt to 800 zł + materiały (podobrazia, farby).

Miejsce: Wrocław, Kamieńskiego 10 b.

Zapisy:

Joanna Idczak 691 415 812,  kontakt@harmonicca.pl

Beata Sypniewska 601-076-501, zycinaczej@zycinaczej.org.pl

Zapraszamy do kontaktu.